2009 yılı Şubat ayında ticari faaliyetine başlayan firmamız, Forklift ve İstif makinaları konusunda Satış, Kiralama, Servis, ( orijinal ve Yan sanayi )Yedek Parça konularında başarıyla hizmet vermektedir. İstanbul Merkez Biriminden İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Düzce vs Bölgelerine geniş araç parkı, etkili servis ve satış kadrosu ile ulaşmaktayız. Kadromuz ağırlıklı olarak sektörde uzun yıllardır hizmet veren, İş Kültürünü almış, forklift konusunda deneyimli personelden oluşmaktadır.

Bu sebeplerle de hizmet verdiğimiz makinelerin büyük çoğunluğu firmamız tarafından garantili tamir edilmekte, müşterilerimize 7 gün 24 saat sürekli hizmet sağlanmaktadır.

5.  yıla yaklaşan firma tecrübemiz, 15 yıla yaklaşan sektör tecrübemizle kaliteli, ilkeli hizmet anlayışımızla 7 gün 24 saat çözüm ortağınız olmayı amaçlamaktayız. Her türlü sorununuz için en ekonomik çözümlerin üretilmesi için sürekli değişim ve yenilenme içerisindeyiz. Kadromuzda bulunan her biri kendi alanında uzmanlaşmış, motor, şanzıman, hidrolik, şase, ataşman, elektrik-elektronik vs. konularda mühendis ve teknisyenler aracılığı ile Dizel, LPG, Akülü Forklift ve İstifleme Makinesi ile ilgili tüm sorunlar kısa zamanda ve ekonomik olarak çözülebilmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Gelişen forklift sektörü kendi içinde de rekabet ortamını arttırmaktadır. Sadece iyi ve kaliteli markaları temsil ederek ürünlerin satışını gerçekleştirmek değil, aynı zamanda ürünlerin satışsonrası hizmetlerinin eksiksiz sağlanması ile tam müşteri memnuniyeti yaratılması kalite politikamızdır.

 

 VİZYONUMUZ

 

 "Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak"

 

 MİSYONUMUZ

 

Gelişime açık yönetimimiz, genç, dinamik çalışan kadromuzla, pazardaki ürünleri ve rakiplerimizi yakından takip ederek, bilgileri en iyi şekilde toplamak, kurum içi koordinasyonu ve iletişimi geliştirerek toplanan bilgileri değerlendirip farklılıklar yaratarak müşterilerin en yüksek faydayı almalarını sağlamak ve rekabet ettiğimiz pazarlarda lider olmak misyonumuzdur.